Menu

Pługi do śniegu Tuchel – idealna maszyna do odśnieżania na zimę 2021/2022

2 grudnia 2021 - Usługi
Pługi do śniegu Tuchel – idealna maszyna do odśnieżania na zimę 2021/2022

Artykuł sponsorowany.

Upalne, ciepłe dni odeszły w zapomnienie. Obecnie za oknami możemy obserwować jesień, która powoli zaczyna być zimna, ponura i wietrzna. To z kolei zwiastuje zimę, do której warto się odpowiednio przygotować.

Upalne, ciepłe dni odeszły w zapomnienie. Obecnie za oknami możemy obserwować jesień, która powoli zaczyna być zimna, ponura i wietrzna. To z kolei zwiastuje zimę, do której warto się odpowiednio przygotować. Pługi do śniegu Tuchel Maschinenbau GmbH, to wysokiej jakości specjalistyczne narzędzia, dzięki którym nawet największe opady śniegu nie będą dla Ciebie straszne. Do jakich urządzeń można jest zastosować? Jaki model warto wybrać, by idealnie dopasować pług to swoich potrzeb? Gotowi na garść praktycznych wskazówek? Przyjrzyjmy się pługom z bliska. Zaczynamy!

Pługi śnieżne Tuchel – gdzie znajdą zastosowanie?

Zimowa pora wiąże się zazwyczaj z dużymi opadami śniegu, które utrudniają, bądź nawet uniemożliwiają poruszanie się aut. By ruch drogowy nie został sparaliżowany, w zima nie zaskoczyła drogowców, każde jednostki samorządu terytorialnego powinny być wyposażone w modele pługów do odśnieżania. Różnorodne modele zapewnią idealne dopasowanie do maszyn, dzięki czemu odśnieżanie dróg będzie sprawne i efektywne.

Co więcej, pługi śnieżne Tuchel Maschinenbau GmbH to także idealna maszyna na zimę 2023/2024 dla przedsiębiorstw, zakładów czy prywatnych użytkowników. Szeroki asortyment umożliwi dobranie pługu, który poradzi sobie z odśnieżaniem w każdych warunkach – Sprawdź Ofertę.

Pługi śnieżne i ich współpraca z różnorodnymi maszynami

Pługi śnieżny od marki Tuchel Maschinenbau GmbH to maszyna, która jest przystosowana do współpracy z różnorodnym sprzętem. Bez najmniejszego problemu w celu odśnieżenia ulic, chodników czy placów możemy dopiąć nasz pług do:

To jednak nie wszystko. By móc maksymalnie zoptymalizować i usprawnić odśnieżanie, pługi śnieżne posiadają możliwość regulacji szerokości oraz kąta nachylenia ostrza. Takie rozwiązanie sprawia, że nie ma znaczenia wysokość wózka widłowego, kosiarki czy ciągnika. Pług dostosuje się do panujących warunków.

Co więcej, dzięki tak wszechstronnemu zastosowaniu, praktycznie każdy będzie mógł skorzystać z odśnieżania przy pomocy pługu śnieżnego bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeśli jesteśmy przedsiębiorcą, posiadamy magazyny czy hale produkcyjne a w nich wózki widłowe, nie musi kupować ciągnika by móc łatwo i szybko odśnieżyć plac firmy. Podobnie w przypadku prywatnych użytkowników. Jeśli mamy duży plac, a do koszenia trawy kosiarkę, wówczas pług śnieżny ma już z czym pracować, tworząc duet doskonały.

Wybierz model pługu śnieżnego dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

Wśród pługów śnieżnych marki Tuchel Maschinenbau GmbH wyróżnić możemy następujące modele:

  1. SK-K,
  2. L-SK,
  3. SK-F,
  4. L-SF,
  5. SF,
  6. Vario,

Model L-SK jest łatwy w montażu, doskonale będzie nadawać się do niedużych ciągników oraz wózków widłowych. Można regulować jego wysokość oraz ustawienie.

Model SK-K perfekcyjnie sprawdzi się do odśnieżania obszarów miejskich – chodników oraz ścieżek rowerowych. Jest sztywny i wyposażony w zabezpieczenia przeciwko najechaniu.

Model SK-F to pług o wszechstronnym zastosowaniu. Również posiada regulację szerokości oraz różne opcje montażu. Ma także bezstopniowo regulowane koła podporowe i antywibracyjne zaciski.

Model L-SF posiada zoptymalizowany kąt nachylenia, wzmocniony został odbojnikami, jest łatwy w sterowaniu. Poradzi sobie w każdej sytuacji.

Pług SF to duży model, który bardzo szybko odśnieża wszelkie powierzchnię. System klap sprężynowych i nowoczesne zabezpieczenia sprawiają, że jest odporny na uszkodzenia.

Tuchel Vario to opcja dla trudno dostępnych miejsc. Regulacja hydrauliczna oraz dwuczęściowa płyta pozwoli na ustawienie pługu pod różnymi kątami (prosto, V bądź Y).

Jakość i funkcjonalność połączona z wygodą

Na nadchodzący sezon zimowy 2021/2022 postaw na pług śnieżny marki Tuchel Maschinenbau GmbH . Zagwarantuj sobie spokój, nawet w najbardziej zaśnieżone dni. Jakość urządzeń sprawi, że przy odpowiednim użyciu i pielęgnacji, w niezmienionej kondycji będą nieocenioną pomocą w odśnieżaniu przez wiele długich lat, oszczędzając siły oraz czas. Przekonaj się osobiście!.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.