Menu

Na które elementy odzieży najczęściej nanosimy nadruki?

28 grudnia 2021 - Lifestyle
Na które elementy odzieży najczęściej nanosimy nadruki?

Artykuł partnera.

Nadruki na odzieży nanoszone są na różne elementy garderoby, począwszy od czapek z daszkiem przez koszule po torby. Istnieją różne techniki druku, które uwarunkowane są rodzajem podkładu oraz nakładem, czyli ilością nadruków. Jak zatem powstają nadruki na ubraniach? Do czego może być wykorzystywana personalizowana odzież?

Koszulki z nadrukiem na zamówienie

Najpopularniejszym elementem garderoby, na którym najchętniej nanosimy nadruki, są oczywiście koszulki. Stanowią idealne medium przekazu reklamowe, dlatego często sięgają po nie przedsiębiorcy, którzy potrzebują gadżetów na eventy i akcje marketingowe. Koszulki z własnym nadrukiem mogą być także świetnym prezentem dla najbliższych. Wystarczy odpowiedni do okazji projekt nadruku i upominek gotowy!

Nadruki na koszulce powstające w Drukarni Nadruki Reklamowe nanoszone są techniką sitodruku, fleksografią lub termotransferem. Metoda druku dobierana jest w zależności od materiału oraz ilości zamawianych gadżetów. Dla dużych zamówień najlepiej sprawdza się sitodruk, a przy mniejszych ilościach zalecany jest termotransfer cyfrowy lub flex. Wiele zależy także od stopnia zaawansowania projektu, a dokładnie występowania drobnych detali oraz przejść tonalnych, których odtworzenie nie w każdej technice jest możliwe.

Ubrania z własnym nadrukiem

Inne elementy garderoby, na które nanoszone są nadruki reklamowe to bluzy, kurtki i czapki z daszkiem. Metoda produkcji jest analogiczna jak w przypadku koszulek. Drukarnie oferują przygotowanie indywidualnego projektu, który może zawierać logotyp, dedykację z okazji urodzin lub śmieszną grafikę. Przed wydrukiem wykonywana jest wizualizacja, tak aby klient ocenił, czy zaproponowany przez drukarnie miejsce, wielkość i sposób wydruku spełnia oczekiwania.

Ciekawym gadżetem reklamowym, a także nietuzinkowym prezentem dla najbliższych są reklamowe torby bawełniane z nadrukiem. Torby płócienne z logotypem to świetny, mobilny gadżet reklamowy, który może być wykorzystany podczas plenerowych eventów. Wysoka jakość materiałów, bogata kolorystyka oraz trwałość toreb na zakupy decydują o ich popularności, również w gronie klientów indywidualnych, którzy torby ekologiczne z nadrukiem chętnie wręczają najbliższym w formie prezentu.

Rozwój technik drukarskich sprawił, że personalizowana odzież z nadrukiem staje się coraz popularniejsza i wykracza daleko poza cele reklamowe. Jest idealna dla osób, które cenią nietuzinkowe prezenty. Ogromne możliwości, jakie niesie sitodruk i termotransfer, pozwalają na nieograniczone możliwości drukowania na odzieży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.