Menu

Finansowanie dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw

17 lipca 2018 - Finanse
Finansowanie dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw

Kredyt czy leasing? To najczęściej pojawiające się pytanie, gdy szukamy nowego auta. Opcji jest jednak o wiele więcej. Aby wybrać najkorzystniejszą z nich, trzeba skrupulatnie przeanalizować wszystkie i wybrać tę najodpowiedniejszą dla nas.

Jedną z najpopularniejszych marek w Polsce jest Dacia. Na  sukces ten składa się przede wszystkim znakomity stosunek jakości do ceny. Za relatywnie niewielkie pieniądze możemy zakupić solidne auto prosto z salonu. Jednak co jeśli nasz budżet nie pozwala nam na zakup nowego auta od ręki? Wtedy warto sprawdzić oferty finansowania.

Czasami najatrakcyjniejsze propozycje można spotkać u dealerów samochodowych. Tego typu rozwiązania finansowania ma swej ofercie właśnie Dacia i RCI Banque. Oferta ta obejmuje zarówno auta nowe, jak i używane – https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie.

Standardowy kredyt dla osób fizycznych jest prosty w uzyskaniu, a procedury jego uzyskania są jasne. Wszystko zgodnie z zasadą – minimum formalność, minimum zabezpieczeń. Aby uzyskać kredyt wystarczy pamiętać dokumencie tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport) oraz dokumentach poświadczających źródła i wysokości średnich dochodów netto z 3 ostatnich miesięcy.

Kredyt od Dacia jest bardzo eleastyczny – sami ustalamy poziom wpłaty własnej oraz długość okresu kredytowania, który maksymalnie może trwać 96 miesięcy.

Przedsiębiorcy prócz kredytu moga skorzystać z atrakcyjnego leasingu. W ofercie znajdują się dwa typy tego finansowania – leasing standardowy oraz All in One. All in One to rozwiązanie dla najbardziej wymagających. Jego kompleksowość polega na tym, że zawiera ubezpieczenie komunikacyjne, assistance oraz usługi serwisowe.

Rozwiązana od Dacii i RCI Banque to prawdziwa gratka dla klientów tej marki (indywidualnych i korporacyjnych). Proste zasady i duża swodoba w dostosowaniu najwygodniejszych warunków sprawiają, że jest to oferta zapewniająca pełnię satysfakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.