Menu

Sztuczna pochwa – męski odpowiednik wibratora

21 października 2021 - Lifestyle
Sztuczna pochwa – męski odpowiednik wibratora

Zabawki erotycznie coraz rzadziej są tematem tabu. Społeczeństwo przyzwyczaiło się do widoku różnego rodzaju masażerów czy wibratorów, które dostępne są już nie tylko w sklepach erotycznych, ale także w wielu drogeriach. Nieco więcej kontrowersji wywołują natomiast gadżety, takie jak sztuczna pochwa przeznaczona dla mężczyzn. Zastanawiasz się, jak wyglądają tego typu akcesoria? Sprawdź, co warto wiedzieć na ich temat.

Czy jest i jak wygląda sztuczna pochwa?

Sklepy z gadżetami erotycznymi mają bogate wyposażenie przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Jedną z ciekawych zabawek jest sztuczna pochwa. Jest to nic innego jak wiernie odwzorowana imitacja kobiecej waginy. Jak podkreślają specjaliści z firmy Sex shop Sylwetka, gadżety tego typu różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim materiałem wykonania. Produkuje się je z takich surowców, jak:

Mężczyźni zauważają, że najlepiej sprawdzają się zabawki wykonane z nowoczesnych tworzyw sztucznych. Materiał ten pozwala na idealne odwzorowanie detali, takich jak faktura skóry. Niestety taka sztuczna pochwa nie należy do najtańszych, dlatego większość osób – szczególnie początkujących w tym temacie – sięga po akcesoria gumowe. Te spełniają swoją funkcję, a są zdecydowanie bardziej budżetowym wyborem.

Dlaczego mężczyźnie sięgają po zabawki takie jak sztuczna pochwa?

Każdy człowiek ma inne potrzeby seksualne. Zdarza się, że osoby, które nie są w związku, nie chcą decydować się na przygodne spotkania. W takim przypadku trzeba radzić sobie na inne sposoby. Widok własnej ręki, która rozluźnia sytuację, bywa jednak dla mężczyzny mało atrakcyjny, a co więcej często nie pozwala mu się skupić na tym, co najważniejsze w danym momencie. Sięgnięcie po sztuczną pochwę sprawia, że można liczyć na zupełnie inne doznania. Jest to więc idealna zabawka do masturbacji.

Sztuczna pochwa – nie tylko zabawa, ale także trening

Gadżet w postaci sztucznej pochwy mogą wykorzystać nie tylko Ci mężczyźni, których zapotrzebowanie seksualne jest bardzo wysokie. Jest ona idealna dla tych, którzy jeszcze nie mieli swojego pierwszego razu z kobietą lub mają problemy z przedwczesnym wytryskiem. Akcesorium pozwala oswoić się w intymnym kontaktem i ćwiczy wytrzymałość. Dla wielu osób może więc być rozwiązaniem problemów, z którymi się borykają. Warto także pamiętać, że takiego gadżetu nie trzeba kupować osobiście – można zamówić go online bez kontaktu ze sprzedawcą.

Jedna myśl nt. „Sztuczna pochwa – męski odpowiednik wibratora

Miłosz

Ciekawy artykuł 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.