Menu

Nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu – zobacz najlepsze lokalizacje

30 listopada 2018 - Budownictwo
Nowe inwestycje mieszkaniowe we Wrocławiu – zobacz najlepsze lokalizacje

Poszukiwania mieszkania wcale nie muszą być czasochłonne. Wystarczy, że zaczniesz od odkreślenia swoich potrzeb, a następnie zapoznasz się z najlepszymi adresami, pod którymi powstają nowe osiedla. Co aktualnie oferują wrocławscy deweloperzy?

Artykuł sponsorowany

Promenady Wrocławskie – 10 minut do Rynku

Nowe inwestycje we Wrocławiu nie powstają w ścisłym centrum miasta, z oczywistego względu – braku ziemi do zagospodarowania. Możesz jednak zamieszkać w pobliżu. Spółka Vantage Development proponuje mieszkania w ramach inwestycji Promenady Wrocławskie. Jeżeli zamieszkasz między ulicami Zakładową a Rychtalską, to do Rynku będziesz miał zaledwie 10 minut.

Współcześnie deweloperzy w cenie mieszkania często oferują także niepowtarzalny widok z okien oraz dostęp do terenów rekreacyjnych i zielonych. Tak jest właśnie w przypadku Promenad Wrocławskich. Na przyszłych mieszkańców czekają 3 parki oraz ścieżki wzdłuż nabrzeża Odry.

Gdy szukasz spokojnego miejsca do życia – Kameralna Klecina

Marzy Ci się przestronny lokal z dostępem do ogródka lub tarasem? Chcesz zamieszkać w spokojnej, ale dobrze skomunikowanej okolicy? Nowe inwestycje we Wrocławiu powstają nie tylko w pobliżu centrum miasta, lecz także na jego obrzeżach. Świetnym przykładem jest Kameralna Klecina, czyli osiedle zlokalizowane przy ul. Kobierzyckiej.

Sprawdź nowe inwestycje we Wrocławiu na https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw.html.

Deweloper – spółka Vantage Development – zadbał o wygodę przyszłych mieszkańców. Mieszkania powstają w spokojnej okolicy, w której znajdują się malownicze parki. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną także prywatne tarasy oraz ogród o metrażu 113 m kw. Łącznie w ramach tej inwestycji powstanie zaledwie 79 mieszkań, dzięki czemu przyszli właściciele otrzymają to, na co liczą – spokój i przytulny kąt.

Dorzecze Legnickiej na Popowicach

Osiedle Popowice jest położone w odległości zaledwie kilku minut od centrum. To kolejna doskonała lokalizacja, w której możesz zamieszkać razem z najbliższymi. Deweloper – spółka Vantage Development – proponuje łącznie ponad 200 mieszkań o metrażu od 25 do 95 m kw. wraz z balkonami, ogródkami lub tarasami.

Nowe inwestycje we Wrocławiu na Popowicach cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób, które poszukując mieszkania przede wszystkim biorą pod uwagę jego lokalizację. W okolicy nie brakuje placówek edukacyjnych, mieszkańcy mają także dostęp do licznych punktów handlowych i usługowych. Czas wolny można zaś spędzić w jednym z kilku parków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.