Menu

Akcesoria uwielbiane przez kolekcjonerów nasion konopi

30 sierpnia 2021 - Rozrywka
Akcesoria uwielbiane przez kolekcjonerów nasion konopi

Kolekcjonowanie nasion to konopi to coraz popularniejsze hobby. Podobnie jak do zbierania znaczków, do tego zajęcia niezbędne są akcesoria, umożliwiające przede wszystkim odpowiednie przechowywanie nasion. Warto podkreślić, że kolekcjonowanie nasion jest w naszym kraju w 100% legalne, w przeciwieństwie do uprawiania. Jeśli jesteś początkującym kolekcjonerem nasion bądź planujesz nim zostać, sprawdź, jakie akcesoria Ci się przydadzą!

Klasery chłodnicze na nasiona konopi

Podstawowym akcesorium każdego kolekcjonera nasion konopi jest klaser, w którym będą one przechowywane. Klaser z cennymi nasionami konopi powinno być przechowywane w chłodnym i ciemnym miejscu, ponieważ to zagwarantuje, że nie stracą one swoich cennych właściwości. Warto wyposażyć się w takie pudełko, w którym będzie można opisywać poszczególne nasiona – wszak odmian marihuany jest tak wiele, że jest to hobby na lata. Takie przechowywanie nasion zapobiegnie również ich kiełkowaniu. Dużą ilość nasion konopi z różnych gatunków tej rośliny dostaniemy w dobrych sklepach kolekcjonerskich, takich jak chociażby Pan Pestka.

Bibułki, filtry, młynki

Poza kolekcjonowaniem samych nasion w odpowiednim klaserze bądź pudełku, obowiązkowymi akcesoriami każdego kolekcjonera są różnego rodzaju przedmioty bezpośrednio związane ze stosowaniem marihuany. Można do nich zaliczyć przede wszystkim bibułki konopne, nazywane również bletkami. Kolejnym niezbędnym gadżetem jest filtr, który zmniejsza ilość niebezpiecznych dla zdrowia substancji. Na półce każdego dobrego kolekcjonera nasion konopi nie może również zabraknąć młynka, nazywanego również grinderem.

Gadżety z motywem marihuany

Każdy kolekcjoner zbiera nasiona marihuany nie bez powodu. Każde hobby polegające na zbieraniu przedmiotów wynika z chęci ich coraz lepszego poznawania, a czasami nawet – otaczania ich kultem. Jeśli jesteś miłośnikiem roślin konopi, z pewnością zainteresują Cię różnorodne gadżety z ich motywem. W sklepach internetowych możemy dostać całe mnóstwo gadżetów – breloki, smyczki, kubki, popielniczki, naklejki, magnesy, zapalniczki i różnorodne inne przedmioty, które posiadają motyw marihuany. Tego typu gadżety możemy kupić sami sobie bądź sprezentować bliskiej osobie, jeśli wiemy że w kręgu jej zainteresowań są właśnie konopie.

Jedna myśl nt. „Akcesoria uwielbiane przez kolekcjonerów nasion konopi

Kacper

Mój znajomy ma mnóstwo takich gadżetów. Od koszulek po portfel. Każdy nosi to co lubi.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.