Menu

Top 5 pomysłów na małe, ale stylowe tatuaże dla kobiety

1 czerwca 2022 - Lifestyle
Top 5 pomysłów na małe, ale stylowe tatuaże dla kobiety

Artykuł partnera.

Z roku na rok rośnie liczba osób, które decydują się na tatuaż i tutaj w sumie wiek nie ma znaczenia. Trudno też powiedzieć, jakie tatuaże są obecnie najmodniejsze, bo jak to zwykle bywa moda pojawia się i znika, a to co było modne wczoraj, dziś jest już passe. Dlatego też decydując się na dziarę, lepiej wybierać wzory, które są stylowe, a niekoniecznie aktualnie modne. Dziś przedstawimy Wam top 5 pomysłów, na małe acz stylowe tatuaże dla kobiet.

Top 1: psia łapka

Chyba nikogo nie zaskoczy stwierdzenie, że pies jest przyjacielem człowieka i tak też powinien być traktowany. W żadnym przypadku nie można traktować zwierząt jako rzeczy, wszak to członkowie rodziny. Każda psia mama może zafundować sobie dziarę przedstawiającą psią łapkę. Tutaj macie wiele możliwości. Możecie zdecydować się tylko na kontur, ale też wybrać wzór z wypełnieniem. Naszym zdaniem bardzo ciekawym motywem jest odbicie psiej łapki na kartce i następnie wytatuowanie sobie jej w realnych rozmiarach. Efekt będzie wręcz zachwycający. Psia łapka to wyraz Waszej miłości i przywiązania do psiaka i podkreślenie tego, iż jest on członkiem rodziny. Taką dziarę możecie wykonać w jednym kolorze, ale też postawić na tatuaż w kilku kolorach, gdzie np. wypełnienie będzie posiadać linearne, kolorowe zdobienia. Efekt naprawdę będzie imponujący. Pojawia się jeszcze pytanie: w jakim miejscu powinien znaleźć się taki tatuaż? Oczywiście możliwości jest dużo, ale im bliżej serca, tym lepiej. Można też postawić na tatuaż na zewnętrznej stronie ręki czy też na łopatce.

Top 2: tylko i aż serce

Chyba nie ma wzoru znaczącego tak dużo, choć jego forma może być tak mała. Oczywiście tutaj mamy na myśli serce. Ten znak zna każdy i dla każdego powinien on być ważny. Zatem jeżeli chcecie pokazać, że kochacie czy jesteście kochani bądź nadal szukacie miłości, to właśnie przez tatuaż serce możecie to zrobić. Tatuaż przedstawiający malutkie serduszko ma duże znaczenie, choć rzeczywiście jego forma jest iście minimalistyczna. Taki tatuaż znowu może mieć formę konturu, ale też może być wypełniony kolorem czy cieniowany. Tatuaż serce pięknie prezentuje się na nadgarstku, ale również możecie wybrać bardziej odważne miejsce i zdecydować się na szyję. Dzięki temu ta niewielka dziara będzie bardzo widoczna. Zawsze pojawia się jeszcze wątpliwość, gdzie wykonać taki tatuaż. I oczywiście należy to zrobić u najlepszego fachowca i artysty w jednym. Dobre studio tatuażu w Słupsku, Katowicach czy Warszawie bez problemu znajdziecie, ale w sumie dostępne jest też w innych miastach. My na pewno możemy Wam polecić SKY Tatto, gdzie pracują profesjonaliści w każdym calu.

Top 3: znak nieskończoności

Są takie tatuaże, które są modne, ale też mają dużą wartość symboliczną i nawet jeżeli moda na nie się skończy, to nadal będą dużo znaczyć. Doskonałym tego przykładem jest znak nieskończoności i właśnie dziarę przedstawiającą taki wzór Wam polecamy. Znak nieskończoności można interpretować na wiele różnych sposobów począwszy od traktowania go jako wyraz uczuć, które nigdy nie przestaną istnieć, ale też na pamiątkę spotkania, które zmieniło Wasze życie. Rzeczywiście interpretacji znaku nieskończoności może być bardzo dużo. Jeżeli więc lubicie takie znaki, to gwarantujemy, że Wam się nie znudzą. Rzecz jasna znak nieskończoności można wykonać na ręce, przedramieniu czy też brzuchu. W każdym miejscu będzie świetnie się prezentować. Możecie wybrać wersję wykonaną w kolorze czarnym, ale też postawić na kolorowy tatuaż.

Top 4: a może piórko?

Czasami mała dziara może wyrażać naprawdę dużo i rzeczywiście nie musi być traktowana tylko przez pryzmat dekoracji, co niewątpliwie udowodniliśmy Wam przedstawiając poprzednie propozycje. Czas więc na kolejną, która także ma dużą wartość symboliczną. I tutaj mamy na myśli piórko. Otóż jest ono symbolem wolności czy uduchowienia. Taki tatuaż świetnie prezentuje się na przedramieniu, ale i nadgarstku.

Top 5: kieliszek

Są wzory, które mogą pozornie Was zaskoczyć, ale gdy się zastanowicie, to okazuje się, że rzeczywiście mają coś w sobie. I w tym przypadku mamy na myśli tatuaż przedstawiający kieliszek do wina. Pozornie wydaje się, że taka dziara jest dosyć oryginalna, ale naprawdę jest świetnym i ciekawym motywem. W tym przypadku mamy na myśli kontur kieliszka. Polecamy umieścić taki tatuaż obok kostki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.