Menu

Sprzęt do sprzątania domu – TOP urządzeń, które ułatwiają utrzymanie czystości

18 stycznia 2022 - Wnętrza
Sprzęt do sprzątania domu – TOP urządzeń, które ułatwiają utrzymanie czystości

Aby móc cieszyć się czystością w domu, a przy tym nie tracić zbyt wiele czasu na porządki, ważne jest wyposażenie się w odpowiedni sprzęt do sprzątania. Dzięki funkcjonalnym urządzeniom można efektywnie i bez wielkiego wysiłku zadbać o porządek. Jakie urządzenia sprawdzą się najlepiej, by okna i podłogi lśniły czystością, a na meblach i kuchennym blacie nie osadzał się kurz?

Sprzęt do sprzątania – jak i czym czyścić podłogi?

Pomocnikami w codziennych porządkach i utrzymaniu czystości podłóg są przede wszystkim odkurzacze oraz roboty sprzątające. Pierwszy rodzaj sprzętu do sprzątania domu sprawdzi się w przypadku, gdy zależy Ci na dokładnym pozbyciu się zanieczyszczeń z każdego zakątka. Do wyboru są różne rodzaje odkurzaczy – tradycyjne, pionowe, ręczne oraz takie, które oferują sprzątanie na mokro i na sucho. Możesz także wybrać modele cyklonowe z opróżnianym zbiornikiem na kurz lub workiem, który po napełnieniu należy wymienić na nowy model.

Z kolei roboty sprzątające sprawdzą się na co dzień do zachowania ogólnego porządku. Wyposażone w system czujników pozwalają na bezobsługowe sprzątanie. To urządzenia, które samodzielnie rozpoznają i mapują teren oraz omijają napotkane na trasie przeszkody. Wiele modeli robotów sprzątających posiada także funkcję mopowania, dzięki czemu z podłogi zniknął tłuste plamy i smugi.

W sklepie internetowym al.to znajdziesz sprzęt do sprzątania (https://www.al.to/g-65/c/3045-sprzet-do-sprzatania.html), który zadba o czystość paneli, dywanów, parkietu oraz innego typu powierzchni.

Robo sprzątający

Kompleksowe czyszczenie

Jeśli chcesz zachować czystość w swoim domu i zadbać kompleksowo o dywany, kafelki, wykładziny oraz dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, takich jak narożniki czy zakamarki pod meblami – postaw na mop parowy. Aby dokładnie wyczyścić zabrudzone powierzchnie oraz pozbyć się bakterii nie potrzeba stosować detergentów. Para wodna o wysokiej temperaturze i wysokie ciśnienie dezynfekuje i usuwa nawet uporczywe plamy. W czyszczeniu fug i kaloryferów oraz usunięciu zanieczyszczeń z płyt kuchennych, szyb i luster pomoże parownica z wymiennymi końcówkami lub mała i poręczna myjka parowa.

Maszyny do sprzątania, które sprawdzą się do garażu i ogrodu

W sklepie internetowym al.to znajdziesz również sprzęt elektryczny do sprzątania, z którym efektywnie posprzątasz altanę, garaż, ogródek i całe otoczenie wokół domu. Myjka wysokociśnieniowa poradzi sobie także z zabrudzeniami na innych powierzchniach. Bez problemu umyjesz samochód czy rower, a nawet basen. W skutecznym czyszczeniu pomoże regulacja ilości podawanej wody.

Czyste okna (i nie tylko)

Ze smugami i zaciekami na szybach poradzi sobie poręczna i lekka myjka do okien. Dzięki wydajnemu akumulatorowi, spryskiwaczowi z padem z mikrofibry, ściągaczkami z wymiennymi końcówkami oraz wbudowanemu zbiornikowi na wodę to urządzenie czyści nie tylko okna, ale też lustra, kafelki czy parapety szybciej i efektywniej w porównaniu do tradycyjnych metod mycia. Ergonomiczne i wielofunkcyjne myjki oraz innego rodzaju sprzęt do sprzątania i akcesoria znajdziesz w sklepie internetowym al.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.