Menu

Prezentacja maszyn komatsu

21 stycznia 2019 - Budownictwo
Prezentacja maszyn komatsu

Firma Komatsu założona w 1921 roku, jest dostawcą zróżnicowanych produktów i usług przemysłowych. Pozostając międzynarodowym liderem w dziedzinie sprzętu budowlanego i górniczego, Grupa Komatsu prowadzi działalność w innych branżach, takich jak sprzęt komunalny, maszyny leśne, maszyny przemysłowe czy logistyka. Ich głównymi produktami są koparki, spycharki, ładowarki, równiarki i samochody ciężarowy.

Kierując się zasadą „jakość i niezawodność”, Komatsu jest zdecydowana zapewnić bezpieczne, innowacyjne produkty i usługi, które najlepiej spełniają potrzeby i oczekiwania klientów na całym świecie.

Koparki

Koparki hydrauliczne Komatsu to światowej klasy koparki zbudowane z najwyższej jakości materiałów. Koparki Komatsu wytrzymują najtrudniejsze warunki pracy dzięki unikalnym projektom odlewów i światowej klasy procesom produkcyjnym. Dzięki maksymalnie sześciu trybom pracy maszyny koparki Komatsu zapewniają szybkie cykle robocze, nie wymagające wysiłku ruchy wielofunkcyjne, precyzyjne ruchy łyżki i doskonałe możliwości podnoszenia. Komatsu projektuje kabiny z myślą o operatorach, aby zapewnić najlepsze i najbardziej komfortowe środowisko pracy.

 Kabiny koparek zapewniają doskonałą widoczność, niski poziom hałasu i wygodną przestrzeń roboczą. Odpowiednio rozmieszczone elementy sterowania zmniejszają ruch i zmęczenie operatora. Dzięki jednemu z największych monitorów w branży operator może z łatwością zarządzać warunkami maszyny, pomiarami na miejscu pracy i mieć widok wysokiej rozdzielczości obszaru za maszyną.

Spycharki

 Komatsu pierwotnie ugruntowało swoją pozycję na światowym rynku budowlanym i wydobywczym, budując wytrzymałe i niezawodne buldożery. Ta tradycja trwa do dziś dzięki pełnej linii najbardziej zaawansowanej technologii i innowacyjności.

 Duże kabiny z dobrze rozplanowanymi układami sterowania i automatyczną klimatyzacją poprawiają warunki pracy operatora, zmniejszając zmęczenie podczas długich zmian. Maszyny Komatsu zawdzięczają swoją wiodącą w branży widoczność projektom, które podkreślają świadomość operatora w obszarze roboczym.

 Inteligentny system sterowania maszyną zapewnia dokładną, w pełni zautomatyzowaną kontrolę lemiesza i stopnia, jednocześnie minimalizując poślizg gąsienic. Inteligentna kontrola maszyny pomaga mniej doświadczonym operatorom zmaksymalizować obciążenie lemiesza dla wysokiej produkcji i pomaga doświadczonym operatorom szybciej wykonywać zadania. Elektroniczne sterowanie skrzyni biegów umożliwia operatorom łatwe przełączanie między trybem ręcznym i automatycznym.

Ładowarki

Ładowarki kołowe Komatsu są wygodne, wydajne i produktywne, dzięki czemu są najbardziej popularne wśród operatorów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii hydraulicznej i układu przeniesienia napędu oraz solidnej jakości, ładowarki Komatsu spełniają wszelkie potrzeby wydobycia skamielin.

 Równiarki

Operator równiarki jest na ogół najbardziej doświadczonym i wykwalifikowanym operatorem na placu budowy. Równiarki Komatsu posiadają 3 unikalne cechy:

 Równiarki Komatsu wykorzystują zarówno przekładnię hydrokinetyczną, jak i sprzęgło z bezpośrednim napędem, aby osiągnąć wysoki poziom siły pociągowej, zdolność poruszania się, wysoką prędkość jazdy i niskie zużycie paliwa.

Samochody ciężarowe

Samochody ciężarowe Komatsu przodują w innowacyjnej technologii zawieszenia i napędu elektrycznego, niezależnie od tego, czy chodzi o przegubowe, mechaniczne, czy elektryczne. Ciężarówki Komatsu na całym świecie przodują w górnictwie dzięki nowym formom transportu z wózkiem elektrycznym i autonomicznymi operacjami bez operatora. Od 30 do 400 ton pojemności. Ciężarówki Komatsu pokazują swoją wszechstronność na całym świecie i w każdym możliwym środowisku.

Części do Komatsu można nabyć na stronie powerspartner.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.