Menu

Pomysły na prezenty na 70 urodziny. Co wybrać na prezent dla seniora?

27 września 2021 - Lifestyle
Pomysły na prezenty na 70 urodziny. Co wybrać na prezent dla seniora?

Każde urodziny są ważne, ale im człowiek starszy, tym obchodzi się je w bardziej podniosłej atmosferze. Tym bardziej, jeżeli są to urodziny okrągłe, które otwierają kolejny etap w życiu. Co podarować na 70 urodziny tak aby sprawić, żeby były one jeszcze bardziej wyjątkowe i niezapomniane?

Oryginalny prezent na 70 urodziny – gdzie go znaleźć?

Prezent na taką okazję, jaką są siedemdziesiąte urodziny nie może być przypadkowy i kupiony na ostatnią chwilę. Warto poświęcić czas i trochę się wysilić, aby podarunek dla taty, mamy, dziadka albo babci był naprawdę wspaniały. Nie wystarczy po prostu pójść do sklepu i kupić pudełko czekoladek. Razem z resztą rodziny postawcie na elegancki prezent, który będzie też wspaniałą pamiątką uroczystości.

Dobrym pomysłem będzie kupno prezentu personalizowanego z grawerem lub nadrukiem. W Internecie znajdziesz wiele sklepów, które sprzedają takie upominki, jak na przykład https://zamowprezent.pl. Znajdziesz tam wspaniałe prezenty na każdą okazję. Wystarczy tylko wybrać produkt i napis, który ma się na nim znaleźć i świetny upominek gotowy.

Prezenty z personalizacją powstają z myślą o danej osobie, dzięki czemu na pewno nie będzie ich miał nikt inny. Dzięki temu solenizant lub solenizantka poczują się bardzo docenieni i wyróżnieni. Takie prezenty zawierają na sobie grawer lub nadruk, które są wyraziste i bardzo trwałe. Grawerowanie polega na usunięcie cienkiej warstwy z przedmiotu za pomocą wiązki lasera. Natomiast nadruki powstają w różny sposób w zależności od wybranego produktu.

Jaki upominek dla seniora wybrać?

Jak już zostało powiedziane, prezent na 70 urodziny musi być wyjątkowy i podniosły. Świetnie zatem sprawdzą się upominki wykonane ze szkła albo z drewna. Doskonałym przykładem są karafki z grawerem, w których można przechowywać ulubione trunki. Solenizant przeznaczy ją zapewne na whisky, a solenizantka będzie trzymać w karafce aromatyczne owocowe nalewki. Bardzo elegancką propozycją jest komplet składający się z karafki i dwóch szklanek, a całość zamknięta jest w piękna skrzynkę z lakierowanego drewna. Oczywiście możesz kupić też karafkę solo albo karafkę z jedną, dwoma czy sześcioma szklankami. Wybrać można też kształt samego naczynia: klasyczny o prostych ściankach albo bardziej nowoczesny łamany.

Kolejna kategoria to prezenty związane z winem. Bardzo dobrym pomysłem jest kupno butelki tego alkoholu i wręczenie jej w drewnianej skrzynce na wino z grawerem, na której znajdzie się stosowny napis pasujący do okazji. Inna propozycja to grawerowany kieliszek na wino, który przyda się podczas wznoszenia toastów podczas przyjęcia zorganizowanego z okazji siedemdziesiątych urodzin.

Możesz też zdecydować się na bardzo chwytający za serce gest i wybrać album z grawerem, w który włożysz fotografie przedstawiające ważne momenty z życia osoby obchodzącej urodziny. Chyba nikogo nie zdziwi, jeżeli w oku świętującego pojawi się łezka wzruszenia.

Śmieszny prezent na 70 urodziny

Oczywiście prezent urodzinowy może być też jak najbardziej humorystyczny. Takie rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza w przypadku przebojowych osób, które lubią żartować na różne tematy. Na pewno rozśmieszy ich poduszka z nadrukiem „Branie zaczyna się po 70tce”, albo fartuch z nadrukiem przedstawiającym sylwetkę zgrabnego ciała, obok którego umieszczony jest napis „Tak dobrze można wyglądać tylko po 70tce”

Oferta prezentów na siedemdziesiąte urodziny jest bardzo szeroka i na pewno znajdziesz wspaniały upominek.

Jedna myśl nt. „Pomysły na prezenty na 70 urodziny. Co wybrać na prezent dla seniora?

Ewelina Fronk

Karafka na nalewki to najlepszy prezent. Moja Mama dostała taką i jest z niej bardzo zadowolona :)Stoi na półce w salonie i wygląda pięknie 😀

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.