Menu

Pakiety hotelowe dla kobiet ciężarnych

13 września 2020 - Zdrowie
Pakiety hotelowe dla kobiet ciężarnych

Hotele już dawno przestały nam się kojarzyć wyłącznie z wyjazdami na wczasy i w celach zawodowych. Już od dawna nie są wyłącznie miejscami, w których można przenocować i zjeść pakiet posiłków. Hotele oferują nam coraz więcej przeróżnych usług i atrakcji, zapewniając coraz bardziej zaawansowane zaplecza do ich realizacji. W naszym artykule postanowiliśmy się przyjrzeć pakietom hotelowym dla kobiet ciężarnych, które szczególnie wpadły nam w oko.

Nowoczesna kobieta chce odpocząć, ale produktywnie

Większość nowoczesnych kobiet w stanie błogosławionym nie chce porzucić nagle wszystkich spoczywających na nich obowiązków, ale chce też odpocząć. Nie rezygnujemy nagle z pracy, domowych obowiązków, hobby, które wymagają aktywności, spotkań z rodziną i przyjaciółmi, nie zamykamy się w czterech ścianach w oczekiwaniu na przyjście dziecka, ale też chcemy dać sobie po prostu trochę luzu. Najlepiej, jeśli będzie to produktywny odpoczynek, a więc czas spędzony w taki sposób, by poza relaksem i oderwaniem od codzienności dostać coś więcej. Ciekawą opcją są pakiety hotelowe dla kobiet ciężarnych, które są właśnie formą produktywnego odpoczynku. To rzadko spotykana pozycja w ofertach hoteli, dlatego przyjrzeliśmy się bliżej konkretnej propozycji.

Pakiet zabiegów dla przyszłych i młodych mam

Szczególnie wpadła nam w oko propozycja z oferty hotelu Remes pod Poznaniem. W ofercie hotelu widzimy pozycję o wdzięcznej nazwie Pakiet Baby Boom. Pakiet zawiera pięć atrakcyjnych punktów. To indywidualna konsultacja kosmetyczna, do tego optymalnie dobrany zabieg pielęgnacyjny na twarz Maria Galland, fachowy manicure SPA i pedicure SPA z chłodzącą maską na stopy i masażem oraz nieograniczony dostęp do strefy Wellness & Fitness. Wyjaśniając bliżej punkt, który może brzmieć nieco tajemniczo: Maria Galland to luksusowa marka kosmetyków z Paryża — pielęgnacja twarzy Maria Galland to na przykład kokon rozświetlający, kokon ujędrniający, kokon nawilżający lub zabieg purete (oczyszczający). W strefie Wellness hotelu Remes znajduje się basen, jacuzzi, łaźnia parowa, sauna sucha oraz prysznic wrażeń. Dla kobiet ciężarnych (i w zależności od stanu zdrowia, zaawansowania ciąży) nie wszystkie te przyjemności są wskazane, ale bez obaw: podczas konsultacji kosmetycznej możemy o to dopytać lub skonsultować się z obsługą tej strefy hotelu, jeśli mamy wątpliwości. Podobnie ze strefą Fitness, a więc siłownią. Naszym zdaniem pakiet hotelowy dla kobiety ciężarnej to bardzo ciekawy pomysł na prezent dla bliskiej nam kobiety, która spodziewa się dziecka, ale też pomysł na prezent dla młodej mamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.