Menu

Oryginalne części do maszyn – jakość i bezpieczeństwo

27 listopada 2018 - Technologia
Oryginalne części do maszyn – jakość i bezpieczeństwo

Branża budowlana to obszar, w którym nie warto decydować się na półśrodki. Jedynie najwyższej jakości maszyny pozwalają na pracę zarówno efektywną, jak i bezpieczną.

Artykuł sponsorowany

Wśród firm, które funkcjonują na polskim rynku maszyn ciężkich, JLG jest jednym z liderów. Firma ta zajmuje się głównie sprzedażą, a w skład jej floty wchodzą:

W ofercie JLG dostępne są również ładowarki teleskopowe – wszechstronne maszyny, które można rozbudować o dodatkowe akcesoria (np. kosz ze sterowaniem). Dzięki dodatkom ładowarki z powodzeniem mogą zastąpić rozbudowany park maszynowy.

Bez względu na jakość maszyny, każda ulega procesowi eksploatacji. Z tego też powodu JLG przykłada wielką wagę do oferowanych części zamiennych dla podnośników, ładowarek i wysięgników – https://jlg.com.pl/czesci/. W sprzedaży znajdują się jedynie oryginalne produkty. Pośród nich znaleźć można:

Ponadto firma JLG zapewnia profesjonalny serwis mobilny na terenie całej Polski. O skuteczności napraw może świadczyć fakt, że blisko 98% usterek jest sprawnie usuwanych na miejscu pracy konkretnego urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.