Menu

Narty Head – co wyróżnia markę?

16 września 2022 - Sport
Narty Head – co wyróżnia markę?

Artykuł sponsorowany.

Szukasz nart odpowiednich dla amatorów i profesjonalistów? Chcesz cieszyć się wieloletnią i nieprzerwaną przyjemnością z jazdą na nartach? Poznaj Head – markę produkującą narty, buty narciarskie i akcesoria idealne do jazdy na nartach.

Head – marka znana na całym świecie

Wywodzą się ze Stanów Zjednoczonych, ale od początku byli głęboko zakorzenieni na rynkach europejskich. W świecie sportów zimowych tej marki przedstawiać zwyczajnie nie trzeba. To producent, który od lat kojarzony jest z różnorodnością oferty, a przede wszystkim z najwyższą jakością swoich produktów.

Narty Head to produkty dla profesjonalistów i amatorów. Znajdziesz tu bardzo proste rozwiązanie i najnowsze technologie, a więc sprzęt dla narciarzy o nieco skromniejszym budżecie i dużych ambicjach. Nie zmienia to faktu, że produkty Head będą odpowiadać nawet najbardziej wymagającym narciarzom.

Narty Head – najnowsze technologie ułatwiające życie

Narty Head to kwintesencja technologii XXI wieku. To pierwsza marka, która swoje narty wyposażyła w elektroniczny system tłumienia wibracji (EMC – Energy Management Circuit). Narty Head po prostu współpracują ze swoim użytkownikiem, aby dać mu maksymalny komfort podczas jazdy na nartach. Ta funkcja daje uczucie idealnego trzymania krawędzi narty niezależnie od warunków na stoku.

Seria Supershape to narty Head, które sprawdzą się w każdych warunkach. Wszystkie te modele posiadają m.in. większy rocker, co poprawia skrętność nart, a więc wpływa także na zwiększenie osiągów.  Head proponuje także narty o wyjątkowo lekkim rdzeniu. Zastosowanie karbonu w nartach Head V-Shape sprawia, że są one lekkie, ale także równie wytrzymałe, jak tradycyjne modele.

Marka Head przenosi swoje zaawansowane technologie także do niższych modeli przeznaczonych do jazdy rekreacyjnej. To sprawia, że wśród ich modeli znajdziesz narty idealne dla siebie, niezależnie od umiejętności i Twoich sportowych ambicji. Wiele modeli nart Head znajdziesz zawsze na: https://skiracecenter.pl/908-narty-head.

Head – produkty specjalnie dla kobiet i dzieci

Lekkie lub szybkie, klasyczne lub nowoczesne, sprzyjające profesjonalnej i rekreacyjnej jeździe – takie są narty Head, ale wśród wielu różnych nart znajdziesz też modele spersonalizowane. Narty Head JOY to modele przeznaczone przede wszystkim dla pań, które chcą spokojnie i rekreacyjnie zjeżdżać po stoku. Ale to nie znaczy, że kobiety są skazane wyłącznie na jazdę powolną i ostrożną. JOY to także modele mocno sportowe, a wśród nart rekreacyjnych tej serii znajdziesz również modele dostosowane do różnego stopnia zaawansowania.

Head pomyślało także o najmłodszych. W sklepie https://skiracecenter.pl/ znajdziesz zarówno modele idealne do pierwszej jazdy na nartach, jak i poważne, sportowe narty na drewnianym rdzeniu. Nie ważne czy Twoja pociecha dopiero uczy się jazdy na nartach i zastanawia, czy w ogóle to lubi, czy też czuje w sobie pasję do tego sportu – wśród modeli Head odnajdziesz jej idealne narty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.