Menu

Największe zalety podtynkowej armatury prysznicowej!

4 października 2021 - Wnętrza
Największe zalety podtynkowej armatury prysznicowej!

Urządzając łazienkę trzeba podjąć wiele decyzji. Jedną z ważniejszych jest ta dotycząca wyboru optymalnego rodzaju armatury. Coraz częściej w łazienkach Polaków montowane są baterie podtynkowe. Jak się okazuje ten rodzaj armatury nie tylko jest bardziej estetyczny od tych klasycznych, ale i także bardziej funkcjonalny i mniej awaryjny. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat zalet armatury prysznicowej – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem!

Funkcjonalne baterie prysznicowe podtynkowe

Łazienki często są urządzane w stylu nowoczesnym, minimalizm jest niezwykle ważny. W takich wnętrzach właśnie mniej znaczy więcej. Baterie prysznicowe podtynkowe wyglądają niezwykle modernistycznie i idealnie wpisują się w takie właśnie aranżacje. Tak naprawdę w ich wypadku widoczna jest tylko słuchawka czy deszczownica i uchwyt, Cała reszta schowana jest w ścianie.

Nie tylko przekłada się to na ciekawy wygląd armatury, ale także na wiele innych aspektów. Przede wszystkim baterie prysznicowe podtynkowe dużo łatwiej jest utrzymać w czystości. Osoby, które posiadają natynkową armaturę prysznicową dokładnie wiedzą ile regularnej pracy wymaga utrzymanie tych baterii w czystości. Wszelkie osady z mydła, a nawet i zacieki z wody są na armaturze widoczne. W przypadku natomiast baterii prysznicowych podtynkowych elementów zewnętrznych jest nie tylko mniej, ale także i są to te elementy, które nie brudzą się tak szybko, jak np. deszczownice.

Zobacz szeroki wybór baterii prysznicowych podtynkowych – https://www.lazienkiabc.pl/Baterie-prysznicowe-podtynkowe-c210

Bezawaryjne baterie podtynkowe

Jest wiele osób, które wciąż boją się montażu baterii podtynkowych ze względu na awarie, które mogą skończyć się kuciem ścian. Jest to jeden z mitów, które wciąż krążą wokół tych produktów, jednak ich nie dotyczą. Współczesne baterie prysznicowe podtynkowe są wykonane w taki sposób, aby ewentualna ich naprawa mogła nastąpić poprzez otwór rewizyjny.

Poza tym warto wspomnieć także o tym, że wszystkie elementy baterii, całe jej “serce” w przypadku armatury podtynkowej schowane jest w ścianie. Chociażby z tego względu mechaniczne elementy nie są narażone na wiele negatywnych czynników, jak np.  uszkodzenia mechaniczne. Poza tym baterie prysznicowe podtynkowe dobrych producentów takich jak: Grohe, Hansgrohe, Kludi, Tres wykonane są z dobrych materiałów oraz z dbałością o każdy detal wykończenia. Eksperci, a także i producenci zapewniają, że to właśnie baterie podtynkowe są produktami, które są praktycznie bezawaryjne a potwierdzeniem tego, jest chociażby długa gwarancja producenta.

Oczywiście nie są to jednak produkty, o których możemy powiedzieć, że na pewno nigdy się nie popsują. Na całe szczęście w przypadku zakupu dobrej armatury nie ma problemu z otrzymaniem do niej części zamiennych, nawet wiele lat po zaprzestaniu ich produkcji. Sama wymiana, jak wspominaliśmy już wyżej, możliwa jest poprzez otwór rewizyjny. Praktycznie każdy samodzielnie powinien poradzić sobie z tym zadaniem.

Jedna myśl nt. „Największe zalety podtynkowej armatury prysznicowej!

Ignac

Super, że trafiłem na Wasz artykuł, bardzo mi pomógł.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.