Menu

Gdzie kupić papier transferowy

25 czerwca 2019 - Technologia
Gdzie kupić papier transferowy

Artykuł partnera

Papier transferowy umożliwia drukowanie obrazów i tekstu na większości tkanin i innych odpowiednich powierzchni przy użyciu zwykłej drukarki atramentowej.

Papier transferowy umożliwia drukowanie obrazów i tekstu na większości tkanin i innych odpowiednich powierzchni przy użyciu zwykłej drukarki atramentowej. Większość typów drukarek atramentowych i atramentów współpracuje z papierem transferowym. Papier transferowy śmiało można stosować na twardych podłożach typu drewno, sztuczna skóra.

Ponieważ tajemnica procesu przenoszenia leży raczej w papierze niż w tuszu, nie ma preferencji co do tego, która drukarka lub jaki atrament używasz. Jeśli proces zostanie wykonany prawidłowo, drukowany element będzie w pełni trwały.

Rodzaje papieru transferowego

Istnieją dwie główne odmiany papieru transferowego, a mianowicie papiery jasne i ciemne. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni papier, w zależności od koloru podłoża, na którym chcesz drukować.

Zgodnie z ogólną zasadą, obrazy drukowane na papierze do transferu mają zwykle żywy i dokładniejszy obraz w przypadku tkanin białych i innych jasnych. Atrament jest półprzezroczysty i niewidoczny, chyba że zostanie położony na białym lub bardzo jasnym tle.

Z drugiej strony ciemne tkaniny wymagają ciemnego papieru transferowego. W takim papierze białe tło jest przenoszone wraz z tuszem i faktycznie blokuje kolor tkaniny przed dostaniem się przez tusz.

Gdzie kupić papier transferowy?

Siterii oferujemy szeroki wybór papieru transferowego. Niezależnie od tego, czy wolisz robić zakupy w sklepie stacjonarnym czy online, istnieje opcja dla każdego. Możesz nawet zarezerwować online i odebrać zamówienie w sklepie. Rozszerzamy asortyment naszych produktów czyniąc zakupy łatwiejszym niż kiedykolwiek, pomagamy profesjonalistom otrzymywać to, czego potrzebują każdego dnia, aby mogli zachować ciągłość produkcji. Staramy się jak najlepiej połączyć dwa światy – technologii i światowej klasy handlu detalicznego – aby zapewnić klientom szeroki asortyment swoich ulubionych produktów, konkurencyjne ceny, gwarantowaną satysfakcję, przyjazną obsługę, dogodne godziny pracy i wspaniałe zakupy online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.