Menu

Fotelik samochodowy dla starszaka, jak wybrać?

6 sierpnia 2018 - Dzieci i młodzież
Fotelik samochodowy dla starszaka, jak wybrać?

Wybór następnego fotelika samochodowego dla dziecka nie jest rzeczą łatwą, ponieważ takie foteliki zawierają więcej elementów niż pierwsze kubełkowe foteliki od urodzenia.

Artykuł sponsorowany

Poza tym foteliki następne kupowane są zazwyczaj na kilka następnych lat, wybór więc nie powinien być pozostawiony przypadkowi. Najważniejsze w fotelikach samochodowych jest to, by spełniał niezbędne wymagania co do bezpieczeństwa oraz, aby posiadał niezbędne certyfikaty i atesty, dopuszczające go do sprzedaży. Producenci wciąż podążają za nowinkami technologicznymi, by wciąż ulepszać foteliki samochodowe innowacyjnymi rozwiązaniami, dlatego warto spokojnie dokonać wyboru, by wybór wśród atrakcyjnych fotelików był najlepszy dla dziecka i rodzica.

Niemiecki fotelik samochodowy Kiddy Smartfix, to fotelik nieprzeciętny z górnej półki. To fotelik przeznaczony dla dzieci od 4 do 12 roku życia, 15-36 kg, z regulowaną, rozsuwaną trójstopniową podpórką pod nogi. Fotelik ten posiada rozwinięty system 14-stopniowej regulacji, którą zawsze można dostosować do wciąż rosnącego dziecka, by mogło ono czuć się zawsze komfortowo.

Wentylowane pokrycie również bardzo wpływa na komfort podróżowania, dzięki temu, że powietrze może swobodnie przepływać między wewnętrzną a zewnętrzną powłoką fotelika. Fotelik Smartfix wyposażony jest w przyłącza ISOFIX, które w połączeniu z klamrami znajdującymi się w siedzisku samochodu tworzą stabilną całość. Ze względu na to, że nie wszystkie samochody wyposażone są w klamry ISOFIX przyłącza te można w każdej chwili schować i ustawić fotelik na siedzeniu samochodu.

Fotelik jest doskonale dopasowany do dziecka, wykonany jest z materiałów ochronnych, które jak system Honey Comb, które pochłaniają energię wytworzoną podczas kolizji. System Kiddy Shock Absorber to innowacyjna ochrona, zapewniana podczas kolizji, to system ochronny, który odpycha napięte pasy od dziecka. Fotelik Smartfix wyposażony jest w prowadnice pasa, które są pomocne w poprowadzeniu pasa samochodowego oraz prawidłowego zapięcia go w klamrze znajdującej się w siedzeniu samochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.