Menu

Duże kompozycje. Jak zaprojektować rękaw?

17 września 2021 - Lifestyle
Duże kompozycje. Jak zaprojektować rękaw?
Tatuaż jest określany, jako ozdoba ciała, ale też element wizerunku i forma wyrażenia siebie. W ostatnim czasie popularność zyskują tatuaże- rękawy, które wykonuje się na całej ręce. Może on być wykonywany dwoma technikami, w zależności od złożoności projektu. Poniżej sprawdzamy, jak zaplanować tatuowanie rękawa i jak wykonuje się duże kompozycje tatuaży.

Indywidualny projekt rękawa we współpracy z tatuatorem

Projektowanie tatuażu typu rękaw nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Najważniejszą kwestią jest oczywiście pewność decyzji o wykonaniu tak dużej kompozycji na ciele, którą trzeba wielokrotnie przeanalizować. Następnie warto zapoznać się ze stylami tatuowania i zdecydować się na ten, który będzie najbardziej odpowiedni.

Kolejnym krokiem jest wybór tematyki tatuażu oraz elementów, które będą się na nim znajdować. Warto także dokładnie zaplanować, jakie symbole będą umieszczone w danym miejscu na rękawie i jaki będzie jego kolor. Jednak najważniejszą kwestią podczas planowania rękawa jest stała współpraca z tatuatorem. Wówczas konieczne jest wybranie odpowiedniego miejsca i wielkości projektu. Podczas spotkania z tatuatorem warto także określić swoje upodobania i przedstawić swój pomysł.

Decydując się na tatuaż, warto zgłosić się do profesjonalnego studia, jakim jest salon tatuażu i piercingu ArtForce w Warszawie. Salon oferuje najwyższej jakości usługi wykonywania tatuaży w różnych stylach, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa. Ogromne doświadczenie i umiejętności tatuatorów sprawiają, że każda osoba może liczyć na profesjonalizm oraz miłą atmosferę.

Co warto wiedzieć przed wykonaniem rękawa?

Tatuaż typu rękaw jest dużą kompozycją i należy być pewnym decyzji o jego wykonaniu. Co więcej, przed jego zrobieniem warto wybrać tatuatora, który specjalizuje się w podobnych pracach. Warto także przejrzeć portfolio danej osoby, dzięki czemu będzie można mieć pewność, że projekt zostanie wykonany z najwyższą precyzją i zaangażowaniem.

Rękaw może być wykonywany dwoma technikami. W przypadku, gdy jest on spójną kompozycją, na pierwszej sesji tatuator zazwyczaj zaznacza kontury projektu, a na kolejnej- kończy rękaw. Niekiedy zdarza się, że projekt składa się z kliku niezależnych od siebie tatuaży. W takim przypadku każdy z elementów powstaje osobno i praca może zostać rozłożona na kilka sesji. Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik tatuowania i wybraniu profesjonalnego tatuatora można uzyskać precyzyjnie wykonany rękaw, zgodny z oczekiwaniami klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.