Menu

Dlaczego warto korzystać z parkingów przy lotniskach?

28 czerwca 2021 - Usługi
Dlaczego warto korzystać z parkingów przy lotniskach?

Organizacja podróży samolotem wiąże się z koniecznością uwzględnienia wielu aspektów – jednym z nich jest transport na lotnisko. W tym obszarze funkcjonuje kilka rozwiązań, niemniej najwygodniejszym środkiem transportu jest własny samochód.

Parkingi przy lotniskach – udogodnienie dla podróżnych

Parkingi stanowią bardzo ważną część infrastruktury lotnisk. To ogromne udogodnienie dla wszystkich podróżnych, którzy preferują dojazd na lotnisko swoim autem. Jest to o wiele tańsza i bardziej komfortowa opcja niż drogie taksówki czy usługi świadczone przez prywatnych przewoźników. Dokonując z wyprzedzeniem rezerwacji miejsca postojowego, można mieć pewność, że w wybranym terminie o określonej godzinie będzie ono wolne. Parkingi przy lotniskach są dużym ułatwieniem w sytuacji, gdy w podróż samolotem ktoś wybiera się z dużą liczbą bagaży – o wiele prościej jest przewieźć je samochodem niż np. pociągiem czy busem.

Parking przy lotnisku – jak wybrać najlepszy?

 Eksperci z Grupy Interparking podkreślają, że istnieje kilka istotnych przesłanek decydujących o wyborze odpowiedniego parkingu. Lotnisko Kraków to jeden  wielu portów lotniczych w Polsce, gdzie podróżni mają do wyboru różne opcje w tym zakresie. Rzecz jasna w pierwszej kolejności większość osób zwraca uwagę na stawki – każdemu zależy przecież na tym, aby pozostawienie samochodu na bezpiecznym parkingu nie było zbyt obciążające dla kieszeni. Trzeba jednak mieć na względzie także i inne czynniki, jak np. odległość parkingu od terminali. Przy tej okazji koniecznie należy sprawdzić, czy transport z parkingu pod terminal oraz w drugą stronę jest wliczony w cenę usługi, czy też firma obsługująca parking pobiera za to dodatkową opłatę. Kolejnym istotnym aspektem są zabezpieczenia stosowane na danym parkingu.

Parking przy lotnisku – ja rezerwować?

Rezerwacja miejsca na parkingu przy lotnisku jest bardzo prosta. Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie wybranej firmy, określając czas i termin rozpoczęcia oraz zakończenia parkowania.

Jedna myśl nt. „Dlaczego warto korzystać z parkingów przy lotniskach?

Tom66

Często podróżuje i korzystam z takich parkingów. Super opcja moim zdaniem. 🙂

Pozdrawiam!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.