Menu

Co można przechowywać w skrzynkach sklejanych?

29 lipca 2022 - Lifestyle
Co można przechowywać w skrzynkach sklejanych?

Artykuł partnera.

Wielu przedsiębiorców z branży spożywczej, kosmetycznej czy farmaceutycznej nie wyobraża sobie pracy bez skrzynek sklejanych. Zastosowanie opakowań kartonowych jest obecnie bardzo szerokie i wynika z wielu zalet produktu. Można w nich przechowywać np. owoce i warzywa. Tego typu kartony nadają się do układania jeden na drugim, co jest bardzo ważne w transporcie. Dowiedz się, co jeszcze można przechowywać w skrzynkach sklejanych.

Co charakteryzuje skrzynki sklejane? Zalety produktu

Skrzynki sklejane to produkty, których można używać do pakowania przeróżnych przedmiotów. Nadają się świetnie do przechowywania większości towarów przeznaczonych do obrotu, w tym:

Z racji tego, że są solidne i wykonane z ekologicznych materiałów służą także do transportowania np. owoców i warzyw.

Nowoczesne opakowania kartonowe ułatwiają firmom sprzedażowym segregację produktów i są bezpieczne w magazynowaniu. Ponadto, ich specjalna konstrukcja umożliwia układanie jednego kartonu w drugi. Dzięki temu transport wyrobów w skrzynkach sklejanych jest dużo łatwiejszy. Kartony te wyróżniają się wysoką jakością i są dostępne w wielu rozmiarach co pozwala na dopasowanie ich do wielkości przechowywanych towarów.

Skrzynki sklejane są opakowaniami, które składają się tylko z jednego elementu. Dzięki temu można je równie szybko złożyć. Jednoczęściowe opakowania kartonowe charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i zniszczenia. Oznacza to, że nadają się do wielokrotnego użytku. Z opakowań kartonowych korzystają nie tylko duże przedsiębiorstwa. Produkty te są idealne także do przechowywania i transportu towarów w niewielkich firmach, którym zależy na szybkiej realizacji i wysokiej jakości swoich usług.

Inne zastosowania skrzynek sklejanych

Skrzynki sklejane są używane do pakowania bardzo drobnych elementów bez dodatkowych opakowań. Umieszcza się w nich również produkty, takie jak:

Ponadto ze skrzynek sklejanych można skorzystać np. podczas przeprowadzki. Z racji tego, że są wytrzymałe i dostępne w wielu rozmiarach – pomieszczą rzeczy użytkowe, takie jak chociażby ciężkie elementy wykończeniowe. Firma WOK z okolic Poznania oferuje także kartony z gotowymi wzorami lub nadrukami wykonywanymi na indywidualne zamówienie klienta. Szczególną zaletą jednoczęściowych skrzynek klejonych jest to, że są bardzo lekkie, co znacznie usprawnia procesy związane z przenoszeniem towarów, które znajdują się wewnątrz nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.