Menu

Blachodachówka Janosik dostępna w firmie Traffic!

28 lipca 2018 - Budownictwo
Blachodachówka Janosik dostępna w firmie Traffic!

Dach bez wątpienia wpływa na całokształt wyglądu każdego domu. Sprawdzamy w poniższym artykule jakie dekarskie trendy panują oraz jakie materiały i produkty zastosować. Przedstawimy te najbardziej popularne pokrycia dachowe zarówno aktualne jak i nadchodzące.

Artykuł partnera

Dekarskie trendy

Style zmieniają się nie tylko w modzie, ale także w dekarstwie. Na pytanie odnośnie panujących trendów w branży dekarskiej, specjaliści odpowiadają krótko: proste formy, stonowane kolory oraz innowacyjne produkty. Oczywiście liczy się przede wszystkich funkcjonalność. Warto wybrać najlepsze marki pod względem adekwatności ceny do jakości materiałów. Szczegółowe informacje o pokryciach możemy znaleśc zarówno na stronie producentów jak i dystrybutorów.

Skandynawskie inspiracje są coraz bardziej popularne w Polsce, już nie tylko wewnątrz, ale również na zewnątrz domu. Aby projekt dachu nawiązywał do takich klimatów warto wybrać materiał przypominający z wyglądy naturalne pokrycie drewniane oraz taki, który będzie bardzo trwały. W tej roli idealnie sprawdzi się blachodachówka Janosik, która nada całości projektu rodzimy charakter.

Cechy blachodachówki Janosik

JANOSIK produkowany jest z materiału PLAUDUR Relief Wood. Blacha ta pochodzi z renomowanej niemieckiej huty Thyssen Krupp Steel Europe. Gont blaszany JANOSIK jako wyrób innowacyjny o niepowtarzalnym designie został wyróżniony tytułem Produkt Roku 2015 przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej w ramach Ogólnopolskiego Programu Budowlanego roku 2015. Gont blaszany Janosik został opatentowany i zarejestrowany w Urzędzie Patentowym RP oraz Urzędzie ds. Harmonizacji w ramach Rynku Wewnętrznego (OHIM).

Dane techniczne:

Zalety blachodachówki Janosik

Dom pokryty gontem to marzenie wielu osób, szczególnie na Podhalu. Jest on jednak czasochłonny zarówno przy produkcji jak i przy ułożeniu. Wpływa to zatem na jego koszt, wymaga on również częstych konserwacji.

Z tych właśnie powodów opatentowano unikalną blachodachówkę. Blachodachówka Janosik to wyrób innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju o niepowtarzalnym designie. Doskonale wpisuje się w oryginalną stylistykę i założenia nowoczesnej architektury. Założeniem projektantów tej blacho dachówki był oryginalny wzór – na stale wpisany w przestrzeń architektury podhalańskiej, ale spotykana również w innych rejonach Polski. Jej kształt, tekstura i kompozycja odwzorowują gont drewniany. Blachodachówka ta powstała z myślą o inwestorach dla których znaczenie mają względy ekonomiczne, jest ona bowiem o wiele tańsza, a dodatkowo trwalsza niż gont drewniany. Trwałość tej blachodachówki dorównuje dzięki materiałowi żywotności dachówki ceramicznej. Ponadto blachodachówka ta jest prosta i szybka w montażu dzięki możliwości układania jej z obu stron, na cegiełkę.

Zatem blachodachówka ta jest bardzo atrakcyjnym, funkcjonalnym oraz lekkim pokryciem dachowym. Doskonale sprawdza się jako pokrycie budynków z drewna i z bali. Blachodachówki Janosik cieszą się również dużą popularnością wśród pokryć altanek, dzięki wzorowi drewna przypominają naturalne pokrycie.

Oferta firmy Traffic-Blachy

Firma Traffic-Blachy od wielu lat zapewnia swoim Klientom dostęp do najwyższej jakości materiałów jak i pokryć dachowych dzięki starannie wyselekcjonowanym producentom. Blachodachówka Janosik to jedna z propozycji produktowej dystrybutora Traffic-Blachy. Jest to renomowany dystrybutor w branży. Propozycja Janosik to innowacyjna oraz wyjątkowa pozycja na rynku. Oferta ta jest wyróżnikiem najwyższej jakości oraz regionalnego, wyjątkowego charakteru. Nic więc dziwnego, że wybór Klientów Traffic-Blachy często pada na ten produkt.

Dystrybutora Traffic-Blachy oprócz bogatej oferty dobrych jakościowo produktów cechują niskie ceny. Dlatego też blachodachówki tej firmy należą do jednym z najczęściej stosowanych pokryć dachowych w budynkach prywatnych jak i publicznych. Oferowane przez firmę Traffic-Blachy pokrycia dachowe projektowane są na wzór klasycznych dachówek, zatem produktu z portfolio Traffic-Blachy łączą w sobie nowoczesność oraz tradycję.

Rynek dekarski oferuje coraz to innowacyjne produkty, oferta Traffic-Blachy z pewnością za wizjonerskimi projektami nadąża i warto z niej skorzystać. Ze szczegółową ofertą tego dystrybutora można zapoznać się na stronie internetowej firmy. Specjaliści Traffic-Blachy z pewnością dołożą wszelkich starań aby wybrane przez Państwa pokrycie dachowe spełniło oczekiwania oraz służyło przez długie lata!

Dach to jeden z najważniejszych elementów domu. Wśród najchętniej wybieranych pokryć dachowych królują blachodachówki, na polskim rynku w sprzedaży jest mnóstwo kształtów, kolorów oraz wzorów tych pokryć. Przez co wybór nie jest wcale taki prosty jak by się mogło wydawać, z pewnością warto rozważyć wszystkie plusy i minusy wybranych faworytów.

Artykuł powstał przy wsparciu traffic-blachy.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.