Menu

Bezkołnierzowe miski wc – dlaczego są lepsze od klasycznych?

1 lutego 2021 - Wnętrza
Bezkołnierzowe miski wc – dlaczego są lepsze od klasycznych?

Miska wc to podstawowy element wyposażenia każdej łazienki, którego wyborowi warto poświęcić nieco więcej uwagi. Rozwiązania wiszące są zdecydowanie chętniej kupowane od klasycznych kompaktów, gdyż prezentują się estetyczniej oraz zapewniają łatwiejsze i szybsze sprzątanie łazienki. Coraz więcej nowoczesnych misek wc dostępnych jest także w specjalnej konstrukcji bezkołnierzowej, która oferuje wiele wymiernych korzyści dostrzeganych i docenianych praktycznie każdego dnia.

Załącznik:
rxb8xs96dz123ma.png

Co daje innowacyjna konstrukcja Rimless w misce wc?

Konstrukcję bezkołnierzową (Rimless) posiadają wszystkie miski wc dostępne w ofercie marki Roca. Miska wc wisząca w technologii Rimless posiada specjalną budowę, w której nie ma żadnych zakamarków, ostrych krawędzi oraz nieoszkliwionych powierzchni, w których bakterie, kamień i innego rodzaju zanieczyszczenia mają tendencję do gromadzenia się. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie pod dwoma względami – po pierwsze zapewnia wyższą higienę codziennego korzystania z toalety, a po drugie ułatwia jej codzienne czyszczenie i dezynfekcję.

Każda nowoczesna miska bezkołnierzowa marki Roca pod względem wymogów znacznie przewyższa unijne standardy pod względem opłukiwania wody, odpowiedni kształt chroni z kolei przed wyciekaniem wody na zewnątrz. Rozwiązanie wyposażone jest w specjalnie zaprojektowany dystrybutor wody, który gwarantuje optymalne jej rozprowadzanie w obrębie miski, z odpowiednim natężeniem strumienia po to, aby możliwe stało się dogłębne oczyszczenie całej jej powierzchni z zanieczyszczeń. Spłukiwana jest cała powierzchnia miski, a nie tylko jej część, jak ma to miejsce w przypadku standardowych rozwiązań.

Bezkołnierzowa miskia w toalecie

Warte polecenia miski wc bezkołnierzowe z oferty marki Roca

Jako że konstrukcja bezkołnierzowa jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od standardowej budowy misek wc, marka Roca zdecydowała się na umieszczenie w swojej ofercie jedynie rozwiązań wyposażonych w tę innowacyjną technologię. Miska bezkołnierzowa jest rozwiązaniem higienicznym i proekologicznym – wystarczy przetrzeć ją ściereczką, bez dodatku środków chemicznych, aby cieszyć się czystą i w pełni higieniczną toaletą. Miska wc wisząca Rimless pozwala także ograniczyć zużycie wody aż do 30%, co pozytywnie wpływa nie tylko na środowisko naturalne, ale jest także bardzo korzystne dla domowego budżetu.

Miski bezkołnierzowe marki Roca to rozwiązania o różnych kształtach, stylach, a także kolorach. Nowoczesna miska wc wisząca może posiadać klasyczny okrągły kształt, delikatnie zaokrąglone krawędzie, jak i geometryczną, nowoczesną formę. Takie rozwiązania znaleźć można w kolekcji ceramiki łazienkowej Inspira, która oferuje trzy linie projektowe – Round, Soft i Square. Na uwagę zasługuje także miska bezkołnierzowa z kolekcji Beyond, która oprócz nowoczesnej konstrukcji Rimless posiada także specjalną powłokę Maxi Clean, dostępną także w innych rozwiązaniach marki Roca. Powłoka ta skutecznie zapobiega gromadzeniu się zanieczyszczeń na powierzchni miski oraz ułatwia jej czyszczenie. Miski dostępne są w aż sześciu atrakcyjnych kolorach – bieli z połyskiem, matowej bieli, beżowym, kawowym (Cafe), perłowym oraz czarnym (Onyks).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.