Menu

Aplikacja dla przyszłych mam

25 marca 2022 - Dzieci i młodzież
Aplikacja dla przyszłych mam

Aplikacje dla przyszłych mam, to proste, i przydatne urządzenie, które pomoże jej np. w liczeniu skurczów, lub monitorowanie swojego samopoczucie i zdrowia. W  trakcie pierwszych skurczy, na pewno przyda się aplikacja do liczenia skurczów, jest to po prostu must have dla każdej mamy, przygotowującej się do porodu, ponieważ nie będzie ona musiała pamiętać kiedy miała skurcze, aplikacja zapamięta to za nią.

Czasomierz skurcz 9m

Według Google i ich statystyk jest to jedna z najlepszych aplikacji ciążowych, a swoją sławę zawdzięcza niezwykłej intuicyjności. Kiedy kobieta w ciąży poczuje pierwsze skurcze, i zapisze je w aplikacji, Czasomierz skurcz 9m, działa potem samodzielnie, i podpowie kiedy najlepiej udać się do szpitala, a jeśli przyszła mama zdecyduje się na poród w domu, to Czasomierz skurcz 9m, podpowie jej, na jakim etapie porodu się znajduję. Dzięki aplikacji Czasomierz skurcz 9m, można śledzić każdy skurcz i etap porodu, bez zbędnych problemów i stresu.

Aplikacja Labor Signs Contraction Timer

To kolejna aplikacja ciążowa, która będzie liczyła skurcze, ich częstotliwość i to jak długo dany skurcz trwał. Aplikacja Labor Signs Contraction Timer jest łatwo i przydatna w użyciu, ponieważ jeśli poczujesz skurcz, wystarczy nacisnąć START, a kiedy się skończy, STOP. Dodatkowo można zapisać intensywność każdych skurczów i określić go mianem bardzo łagodne, łagodne, umiarkowane, silne i intensywne. Aplikacja ta będzie bardzo przydatnym elementem, jeśli kobieta uda się do szpitala i będzie miała wywiad z lekarzem lub położną. Dodatkowym plusem jest to, że telefon cały czas się ma pod ręką, i całą historię wcześniejszych zapisanych skurczów.

Licznik skurczy porodowych

Aplikacja porodowa Licznik skurczy porodowych, to kolejna przydatna aplikacja, która przyda się każdej przyszłej mamie, która dostała już swoje pierwsze skurcze. Licznik skurczy porodowych, pomaga w bardzo klarowny sposób zapisać swoje skurcze, ich częstotliwość i długość. Poza tym Licznik skurczy porodowych, zawiera przydatny wykres, który zapisuję każdy skurcz i jego nasilenie, więc, w łatwy sposób mama może się zorientować czy jej skurcze się nasilają.  

Pomocnik przy porodzie

Pomocnik przy porodzie, to kolejna przydatna aplikacja do liczenia skurczy. Co różni ją od tych powyższych, jest to, że oprócz możliwości zapisywania skurczy i przewidywania poprawnego pojawienie się w szpitalu, aplikacja pomaga się również zrelaksować. Ta aplikacja doliczenie skurczy mierzy każdy odstęp pomiędzy skurczami i przedstawi je w sposób graficzny, a także odpowiada na pytania dotyczące skurczów i porodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.